Jak łatwo przekierować połączenia na iPhone?

Żeby włączyć przekazywanie połączeń na inny numer, przechodzimy do aplikacji Ustawienia, a w niej stukamy na opcję Telefon. Przekazywanie połączeń to przydatna funkcja, kiedy nie możesz lub nie chcesz z nikim rozmawiać w danej chwili. Dzięki niej możliwe jest przekierowanie połączeń na inny numer, który będzie mógł odebrać za nas połączenia.

Konfigurowanie przekazywania połączeń na iPhonie

  1. Poniżej wyjaśniam, jak włączyć i wyłączyć przekazywanie rozmowy w różnych systemach operacyjnych.
  2. W systemie iOS 17.5 lub nowszym subskrybenci mogą dodatkowo grać w grę słowną Quartiles.
  3. W dzisiejszych czasach zaawansowane systemy telefoniczne umożliwiają nawet ustawienie różnych reguł przekierowania połączeń.
  4. Aby wyświetlić tablicę wyników, wybierz kanał określonego typu krzyżówek lub gier słownych, a następnie przesuń palcem w górę.
  5. W tych sieciach opcję możesz włączyć w przypadku wszystkich abonamentów oraz ofert na kartę.

Podczas połączenia telefonicznego możesz dodawać do niego kolejnych rozmówców, jeśli chcesz, aby do rozmowy dołączyły inne osoby. Jeśli pojawi się inne połączenie przychodzące, możesz je również odebrać lub zignorować. W calu wyłączenia przekazywania połączeń wchodzimy do ustawień, a następnie do menu FaceTime. Tam dostępna jest opcja Głosowe z iPhone’a (kom.), którą należy wyłączyć.

Przekierowanie połączeń na telefonie z systemem Android?

Dzięki funkcji Handoff możesz zacząć określoną czynność na jednym urządzeniu (iPhonie, iPadzie, iPodzie touch, Macu lub Apple Watch), a następnie kontynuować ją na innym. Na przykład możesz zacząć odpisywać na wiadomość email na iPhonie, a następnie dokończyć tę odpowiedź na Macu. Funkcja Handoff obsługiwana jest przez wiele aplikacji Apple, takich jak Kalendarz, Kontakty lub Safari. Może być także obsługiwana przez niektóre aplikacje innych firm. Twój wynik w codziennej krzyżówce lub grze zostanie wysłany do tabeli wyników w danej krzyżówce lub grze w Game Center.

Przekazywanie połączeń za pośrednictwem aplikacji innej firmy

Klikając którąś z nich będziesz mieć możliwość wpisania numeru telefonu, na który rozmowa ma być przeniesiona. Jeśli otrzymasz komunikat, że wszystko się powiodło, to opcja jest już aktywna. Następnie wprowadź numer, na który chcesz przekierowywać połączenia.

Włącz przekazywanie połączeń na iPhonie dla Verizon, Sprint i US Cellular

Jeśli nie możesz wykonywać lub odbierać połączeń na iPhonie, wykonaj następujące czynności, testując połączenia po każdej z nich. Po wejściu do głównego interfejsu przekierowania połączeń możesz po prostu przełączyć RBC Capital Markets dodaje pakiet Algo do EMS BidFX suwak w pozycję Wł., aby go aktywować. Po chwili opcja przekazywania połączeń zostaje włączona, a na pasku stanu iPhone’a pojaw się ikonka słuchawki ze strzałką, która symbolizuje właśnie aktywność tej opcji.

Część 2. Jak skonfigurować przekierowywanie połączeń i przekierowywanie połączeń na iPhonie

Magentowa sieć jest ciekawym przypadkiem, bo możesz w niej ustawić również czas, po jakim możesz przekazać połączenie. Wpisz odpowiednie cyfry i znaki w taki sposób, jak byś chciał do kogoś zadzwonić. W przypadku ofert na kartę częściej można spodziewać się jakiegoś błędu. Jego pojawienie się może oznaczać, że Twoja taryfa nie obsługuje tej opcji. Poniżej piszę o tym, które sieci w których ofertach umożliwiają poprawne działanie. Na koniec możesz wyjść z menu ustawień, naciskając przycisk Home lub korzystając z nawigacji opartej na gestach, w zależności od modelu iPhone’a.

Wyciszanie połączenia

Przesyłać można tylko pliki z aplikacji na iPhonie obsługujących udostępnianie plików. System iOS 17.5 lub nowszy umożliwia współzawodniczenie ze znajomymi i innymi osobami rozwiązującymi krzyżówki i gry słowne w Game Center. W systemie iOS 17.0 lub nowszym subskrybenci Apple News+ mogą rozwiązywać codzienne krzyżówki i mini krzyżówki.

Na przykład różni przewoźnicy, tacy jak Verizon, Sprint, AT&T i T-Mobile, mogą mieć różne zasady. Ogólnie rzecz biorąc, masz dwie metody konfiguracji przekazywania połączeń na iPhonie. Teraz możesz sprawdzić dwie poniższe metody i włączyć przekazywanie połączeń. Zapewnia to, że wszystkie połączenia z potencjalnym klientem zostaną odebrane.

Jeśli używasz sieci CDMA i chcesz włączyć przekazywanie połączeń, skontaktuj się ze swoim operatorem, aby uzyskać więcej informacji. W przypadku sieci GSM możesz skonfigurować połączenia konferencyjne z maksymalnie pięcioma innymi osobami. Aby wykonać połączenie w aplikacji Telefon , wybierz numer na klawiaturze telefonu, stuknij w ulubiony numer lub w ostatnie połączenie albo wybierz numer na liście kontaktów. W przypadku systemu IOS mamy możliwość tylko i wyłączenie przekierowanie wszystkich połączeń przychodzących pod wskazany numer bez możliwości wyboru opcji np.

To połączenie zostanie automatycznie przekierowane na numer, który skonfigurowałeś do otrzymywania przekierowanych połączeń. Chociaż wszystko to jest proste, iPhone nie pozwala zdecydować, kiedy połączenia mają być przekierowywane. Na przykład system Android umożliwia przekazywanie połączeń, gdy Twój telefon jest nieosiągalny, zajęty lub nie ma połączenia . Możesz jednak skorzystać z aplikacji innej firmy, aby uzyskać te opcje. Możesz użyć aplikacji o nazwie Przekierowanie połączeń (bezpłatne), która oferuje różne opcje. Po wybraniu jednej z opcji aplikacja kopiuje kod USSD dla tej konkretnej opcji, którą można następnie uruchomić w aplikacji Telefon.

Aby skonfigurować sterowanie przełącznikami, musisz połączyć z co najmniej jednym przełącznikiem, a następnie przypisać czynność do każdego używanego przełącznika. Możesz wybrać styl skanowania i dostosować inne ustawienia do swoich potrzeb. Po włączeniu sterowania przełącznikami konieczna może być zmiana przypisanych czynności lub ponowne dostosowanie ustawień. Jeśli masz trudności z wykonaniem tych kroków, możesz uzyskać spersonalizowaną pomoc w najbliższym Apple Store. Żeby skonfigurować przekazywanie połączeń przejdź do ustawień swojego telefonu lub skorzystaj z krótkich kodów, o których piszę poniżej.

Jeśli na Twoim iPhonie jest aktualnie włączone przekazywanie połączeń, obok niego zobaczysz przełącznik. Przełącznik powinien zgasnąć, wskazując, że przekazywanie połączeń zostało wyłączone. Krok 3 Stuknij Przekaż do a następnie wprowadź numer, na który można https://www.forexrobotron.info/ odbierać połączenia telefoniczne. Stuknij dwie karty SIM w lewym górnym rogu, aby potwierdzić przekazywanie połączeń na iPhonie. Po powrocie do poprzedniego ekranu możesz dostosować inne ustawienia, takie jak Zajęty, Brak odpowiedzi i Nieosiągalny.

Aby dodać dany typ krzyżówki lub gry słownej do ulubionych, stuknij w Edit (Edycja), stuknij w  obok danego typu krzyżówki lub gry słownej, a następnie stuknij w Done (Gotowe). Jeśli chcesz ręcznie włączyć lub wyłączyć przekazywanie połączeń bez korzystania z aplikacji innej firmy, możesz użyć kodów USSD, z których możesz korzystać. Pamiętaj, że jeśli kiedykolwiek w przyszłości będziesz musiał ponownie włączyć przekazywanie połączeń, możesz wykonać te same kroki i przełączyć przełącznik, aby włączyć go ponownie. Po wejściu do menu ustawień przewiń w dół, aż znajdziesz opcję „Telefon” opcja. W ustawieniach telefonu zobaczysz różne opcje związane z ustawieniami połączeń. Może się jednak zdarzyć, że zechcesz wyłączyć przekazywanie połączeń i sprawić, by połączenia były kierowane bezpośrednio do Twojego iPhone’a.

W przypadku sieci GSM po włączeniu przekazywania połączeń na pasku statusu wyświetlana jest ikona przekazywania połączeń ( ). Podczas ustawiania przekazywania połączeń na iPhonie musisz znajdować się w zasięgu sieci komórkowej. Wszystkie metody są dość proste i jesteśmy pewni, że będziesz w stanie łatwo przekierowywać połączenia. Jeśli jednak napotkasz Metoda Waikoffa w handlu jakiekolwiek problemy lub masz jakiekolwiek wątpliwości, poinformuj nas o tym w komentarzach poniżej. W tym artykule przeprowadzimy Cię przez kolejne kroki, aby wyłączyć przekazywanie połączeń na swoim iPhonie. Korzystanie z przekierowywanie połączeń na iPhonie może być bardzo pomocny, zwłaszcza gdy nie chcesz przegapić ważnych połączeń biznesowych.

Podczas ustawiania przekazywania połączeń na iPhonie musisz znajdować się w zasięgu sieci komórkowej. Synchronizowanie przy użyciu Findera lub iTunes uaktualnia obsługiwaną zawartość na iPhonie i na komputerze. Na przykład, możesz skonfigurować synchronizowanie, aby po dodaniu filmu na iPhone’a pojawił się on także na komputerze. W iPhonie można ustawić przekazywanie połączeń przychodzących do innego numeru. Jeśli potrzebujesz, by połączenia wykonane do Ciebie zostały przeniesione na inny numer, skorzystaj z funkcji przekierowania. W tym artykule opisuję, czym jest ta opcja i jak z niej skorzystać w poszczególnych sieciach.

Następnie zlokalizuj „Ustawienia”, która jest reprezentowana przez ikonę koła zębatego. Warto pamiętać, że funkcja ta będzie działać tylko wtedy, kiedy będziemy pozostawać w zasięgu sieci komórkowej. Jeśli Twój operator obsługuje warunkowe przekazywanie połączeń (gdy linia jest zajęta lub niedostępna), skontaktuj się z nim, aby uzyskać informacje dotyczące sposobu konfiguracji.

Jeśli włączenie nie uda się, wtedy warto sprawdzić, czy Twoja taryfa i operator obsługują taką funkcję. Przekazywanie połączeń zapewnia wygodny sposób przekazywania połączeń na telefon stacjonarny lub inny telefon komórkowy, w tym na linie biurowe lub domowe. Ten post mówi, czym jest przekierowanie połączeń i jak przekazywać połączenia na iPhonie. Wprowadzone dwie metody umożliwiają skonfigurowanie i korzystanie z przekierowania połączeń. Nowy iOS pozwala odbierać połączenia przychodzące na iPhone’a na innym urządzeniu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top